Kontaktai
UAB "Nartida ir Ko"
Sporto g. 15, Didžiųjų Kabiškių k., Vilniaus r.
Tel. nr.: (5) 2541692
Faksas: (5) 2326041
El. p.: nartida@gmail.com
Įm. kodas: 186495788
PVM kodas: LT864957811

Apie mus

       UAB “Nartida ir Ko” eksploatuoja požeminio vandens vandenvietę,kuri oficialiai yra pripažinta kaip natūralaus mineralinio vandens vandenvietė,teikianti vartotojams fasuotą mineralinį vandenį „Rytas“. Vandenvietės gręžinys (gr.Nr.26497) yra UAB „Nartida ir Ko“ nuosavybė ir buvo įrengtas 1998 m.  83  m.gylije. 1999 metais šiuo gręžinio vanduo buvo ištirtas detaliau ir pripažintas kaip mažai mineralinių medžiagų turinčiu natūraliu mineraliniu vandeniu,tinkamu sumažinto natrio kiekio dietai ir kūdikių maistui.Tam kad sistemingai stebėti,vertinti ir prognozuoti gamtinėje aplinkoje vykstančius savaiminius ir antropogeninio poveikiosąlygotus pokyčius,aplinkos kitimo tendencijas ir galimas pasekmes,bei užtikrinti išgaunamo vandens kokybė, įmonė atlieka požeminio vandens monitoringą,atsižvelgiant į galiojančius atitinkamų teisinių ir normatyvinių dokumentų reikalavimus.

       Natūralus mineralinis vanduo-vertingas produktas.Jis nuo paprasto geriamojo vandens skiriasi natūraliu švarumu ir originalia chemine sudėtimi,kurią nulemia ištirpusios mineralinės medžiagos,mikroelementai ir kitos sudėtinės dalys,lemiančios vandens teigiamą poveikį žmogaus organizmo fiziologinėms funkcijoms.

 

  • Firma "Nartida" įkurta 1992 m.
  • Nuo pat įsikūrimo gaminame tik geros kokybės gaiviuosius gėrimus.
  • Natūralūs firmos "WILD" koncentratai ir mūsų patirtis užtikrina gaminamų gėrimų puikų skonį.
  • Įmonė turi nuosavą gręžinį "Rytas" Nr. 26497(0744). Šio gręžinio vanduo yra pripažintas natūraliu mineraliniu vandeniu.
  • Mes siekiame patenkinti pačių įnoringiausių žmonių poreikius, todėl savo asortimentą papildome vis naujais gaiviaisiais gėrimais.
  • Šiuo metu gaminame daugiau kaip 20 rūšių pavadinimų įvairaus skonio ir originalios sudėties gazuotus ir negazuotus gėrimus, bei natūralų mineralinį vandenį.
  • Patys gaminame vienkartinius plastikinius butelius.
  • UAB "Nartida ir Ko" yra pripažinta kaip "Geriausia 2008 metų Vilniaus rajono maža įmonė", kurioje dirba vidutiniškai apie 20 žmonių.
  • Mūsų produkcija yra teikiama Lietuvos rinkoje, Europos Sąjungos šalyse.

 

UAB "Nartida ir Ko" administracija:

Bendrovės direktorius Robert Nersisian Vyr. finansininkė Naira Gužauskienė

                               

                                 Bendrovės kolektyvas: